Недільна школа нашого храму представлена на конференції у Києві

У середу 6 лютого 2013 року в Київському міському будинку учителя (Педагогічний музей) відбулася науково-практична конференція «Комплексне духовно-моральне виховання особистості в дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладах освіти засобами української культури, традицій та мистецтва», організована з нагоди 15-ліття Недільної школи «Благовіст» Свято-Троїцького собору на Троєщині.

В рамках конференції працювала секція «Недільні школи як осередки духовного виховання учнівської молоді». Недільна школа храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг була представлена заступником голови Православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили, митрополита Київського і Галицького Божком Олексієм, який виступив з доповіддю на тему: «Організаційно-методичні засади діяльності Недільних шкіл (з досвіду роботи Недільної школи при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (м. Кривий Ріг))». В ній були освітлені основні принципи, яких необхідно дотримуватися в організації навчально-виховного процесу в парафії, а також охарактеризована діяльність Недільної школи, молодіжного братства і табору відпочинку нашого храму.

В роботі секції прийняли участь представники недільних шкіл столиці та інших міст України, секретар Синодального відділу місіонерства, катехизації та релігійної освіти. Засідання стало чудовою нагодою обмінятися педагогічним досвідом навчально-виховної роботи та встановити контакти між навчальними закладами Української Православної Церкви. О. Божко привітав педагогічний колектив Недільної школи «Благовіст» з ювілеєм і подарував присутнім друковану продукцію духовно-просвітницького центру нашого храму.


Вы здесь: Главная Духовно-просветительский центр