Директор Недільної школи нашого храму отримала нагороду губернатора області

У вівторок 30 квітня 2013 року напередодні Великодня голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Колєсніков та керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященнійший Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський під час колегії облдержадміністрації нагородили тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток духовності регіону.

Керівник області зазначив, що Церква завжди відігравала важливу роль у консолідації суспільства. Розвиток духовності, зміцнення толерантності та людських цінностей є нормою розвитку сучасного суспільства. «Кожна дорога має вести до Храму – цей постулат Дніпропетровщина втілює в життя не на словах, а на ділі. Відкриваються нові храми, іде реставрація старих культових споруд, проводяться фестивалі духовних піснеспівів, діти навчаються у недільних школах, щодня робляться сотні добрих справ. І сьогодні ми відзначаємо тих, хто щодня робить свій вагомий внесок у розвиток духовності Дніпропетровщини», – сказав Дмитро Колєсніков.

З нагоди святкування 1025-ліття Хрещення Русі губернатор нагородив ряд священнослужителів, освітян та підприємців-благодійників Дніпропетровської області, зокрема й директора ордена преподобного Нестора Літописця Недільної школи при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, регента Молодіжного хору Православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили – Славтич Наталію В’ячеславівну. У Почесній грамоті Дніпропетровської обласної держаної адміністрації зазначено: «За вагомий особистий внесок у справу відродження духовності, соціально-економічний та культурний розвиток області, ініціативність і активну благодійницьку діяльність».

Серед нагороджених криворіжців була також Погребна Неля Сергіївна, директор Криворізького гуманітарно-технічного ліцею, яка вже протягом багатьох років викладає Основи християнської етики у своєму навчальному закладі. До свята Світлого Христового Воскресіння, за вагомий внесок у відродження духовності та у благословення за старанні труди на славу Святої Православної Церкви її було нагороджено Грамотою митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Вітаємо Наталію В’ячеславівну та Нелю Сергіївну з отриманими нагородами та бажаємо їм Божої допомоги у справі виховання підростаючого покоління в християнському дусі!

 

Інформація на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації: http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/26ACC65D0E0CF773C2257B5D0035F8CF?OpenDocument


Вы здесь: Главная Духовно-просветительский центр Детская воскресная школа